1.  همه چی مثل یه خواب بود.همون قدر مبهم و باورنکردنی .عمیقا معتقد بودم و هستم که خیلی زود ازدواج کردی.نامزدی تو 17 سالگی و ازدواج بعد از یک سال، اتفاق معمول این سالها نیست. اما خوب، این چیزی بود که هم خودت می‌خواستی، هم مامان وبابا. می‌دونی ناهید؟ همش فکر می‌کنم اگه یکی از هزارتا مشکلی که تو زندگی بابا و مامان  بوجود میاد، تو زندگی تو و همسرت بوجود بیاد (حتی کوچکترینش) چه‌جوری باهاش برخورد می‌کنید؟ با این همه برات از صمیم قلبم آرزوی خوشبختی می کنم و امیدوارم زندگی پیش رو، تفاوت زیادی با اونچه که تو ذهنت می‌ساختی نداشته باشه. فقط دوست دارم بدونی این حرفارو واسه این می‌زنم که تو زندگی‌ای که خیلی چیزا برام کوچکترین ارزشی ندارن ، تو یکی از باارزشترینائی...برادر بزرگترت، ناصر.

2.  حتی اگه اهل فوتبال نباشید و از فردوسی‌پور و نودش حالتون به‌هم می‌خوره و فقط کمی شعر طنز دوست داشته باشید لازمه که اینو بخونید.

3.    یه سوال برام پیش اومده ، اونم اینه که چرا روز پدر تعطیله ولی روز مادر نه؟!

4.  در ادامه‌ی این بحث که ما ایرانیها خیلی زود گند همه چیز را در می‌آوریم، می‌رسیم به موسیقی رپ.سبکی از موسیقی که تعداد خوانندگانش بیشتر از علاقمندانش است!قدیم ترها می‌گفتند هرکس که از مادرش قهر می‌کند ، می‌رود و خواننده می‌شود که البته مثلی اغراق‌آمیز بود. اما حالا به قهر کردن از مادر هم نیازی نیست و می‌شود با اجاره‌ی استودیو از قرار ساعتی سی‌هزار تومان و یک نرم‌افزار معمولی تنظیم موسیقی و ردیف کردن چند جمله‌ی با قافیه ، یک رپر شد.هزینه‌ی ساخت و پخش کلیپ هم آنقدر سنگین نیست و معمولا اعضای یک گروه به صورت دنگی دونگی! هزینه را پرداخت می‌کنند. اکثریت قریب به اتفاق این کلیپها هم فاقد ارزش هنری هستند.تنها محتوای این قبیل آثار ، چند اتومبیل روباز و چند دختر خانم موباز! هستند که فقط به عشق نمایش زیبائیشان در تلویزیون‌ها ، حاضر به انجام هر کاری می‌شوند. البته یکی دو نفری هم هستند که با ارائه‌ی چند کار متفاوت و معقول که وجود تفکر و ایدئولو‍‍ژی درآنها قابل تشخیص است ، حساب خود را از بقیه‌ی هنرمندان! این سبک جدا کرده‌‌‌اند.

5.  مد شدن لباس، مدل موی سر،رنگ و عینک چیز عجیبی نیست. اما این که یک نوع چهره‌ی خاص مد بشود جای تعجب دارد.خیلی از دختران این شهر با انجام چند عمل جراحی روی بینی و گونه‌ها ،شبیه هم و در واقع شبیه یم چهره‌ی خاص شده‌اند. غم‌انگیز نیست؟

6.    تو رفته بودی و من بی‌قرارتر شده بودم

چقدر دیر از این عشق، باخبر شده بودم      نادر نامدار  

    7.خیالم از همیشه راحتتره

       وقتی کنار من قدم می‌زنی

       وقتی نگام می‌کنی و تو قلبم

       ترانه‌ای تازه رقم می‌زنی        ناصر نامدار

    8.کمکم کن ، نذار اینجا بمونم تا بپوسم

       کمکم کن ، نذار اینجا لب مرگو ببوسم.

/ 7 نظر / 11 بازدید
مهدی

سلام دوستای خوب من.خیلی وقت بود اینجا نیومده بودم چند تا از پست های گذشته رو هم خوندم اتفاقا دیشب داشتم عکس هایی که به گلاب دره رفته بودیم رو می دیدم خاطره ی خوبی بود دلمان برایتان تنگ شده به امید دیداری دوباره راستی منم به روزم با یک طرح.......فعلن

کرگدن

از صمیم قلب کرگدنی م ! برای خواهرتون آرزوی سبد سبد خوشبختی و سپید بختی می کنم ... خیلی دوستتون دارم هر جفتتون رو ... خیییییییییییییییییلی زیاد ... بیشتر از من وحیدمون عاشق شما شده ! همش تعریفتونو می کنه !!!

کلاسور

آقا سلام ( یا در واقع آقایون سلام!!!) خوشبختم از اینکه وبلاگتون رو دیدم بلاگ قشنگی دارید. این کرگدن فقط توی وب کرگدنه ها ازش نترسید !! مثل این جمعه که اومد فوتبال بازی کرد و کاری هم به کسی نداشت !!!!!! موفق باشید ...

یکتا

سلام ... تولدتون مبارک ...

محمد مهدی نقی پور

"شهرالرمضان الذی انزلت فیه القرآن" "طرح بزرگ 14 ختم قرآن كريم به نيت 14 معصوم در ماه مبارك رمضان" مکان: "وبلاگ روح ربا" نام نويسي: " در كامنتينگ وبلاگ،تا پایان روز 6 ام ماه مبارک رمضان با تعداد حزبي كه توانايي قرائت آن را داريد."(هيچ اجباري وجود ندارد...از يك حزب براي يك ختم قرآن تا 14 حزب براي شركت در هر 14 ختم) ميزان: " هر روز يك ختم قرآن با تقسيم 120 حزب" نيت: "برخورداري از فيوضات ماه مبارك رمضان و نيت براي بهره‌مندي از بركات معنوي و مادي اين ماه، دعا براي فرج آقا امام زمان،نيت براي شفاي مريضان و ..." زمان شروع طرح: "8‌ام رمضان 1429 مطابق با 19 شهريور 87،پايان:21 رمضان 1429 مطابق با 1 مهر 87" به دوستانتان هم بگوئید...

یواشکی

سلام: تبریک عرض می کنم... امیدوارم اونقدر خوشبخت بشن که تمام این دلواپسی ها یادتون بره...

مریم عندلیب

سلام بر برادران نامدار ... نه سراغی ... نه سلامی ... نه علیکی ... [لبخند]