جناب آقای علی دائی! اسطوره‌ی بزرگ فوتبال ایران! خسته نشدید از این وضعیت؟! یک نگاهی به جدول رده‌بندی لیگ برتر و ستون باخت پرسپولیس بیندازید. البته اگر حاشیه های گوناگونی که شخص شخیصتان هم در به وجود آمدنشان کم مقصر نیستید برایتان وقتی گذاشته باشد. تا کی می خواهید بعد از هر شکست پرسپولیس، یکسری حرف های تکراری به خورد ملت و هواداران سرخورده ی پرسپولیس بدهید؟ ده باخت در 28 بازی کم است که همیشه جلوی دوربین های تلویزیونی سینه سپر می کنید و حرف از نرفتن می زنید و وعده ی برد و قهرمانی می دهید؟ به قول خودتان که دیگر کار در لیگ برایمان تمام شده است. واقعا فکر می کنید با این تیم در جام حذفی و در مقابل سپاهان شانسی برای پیروزی داریم؟ واقعا به موفقیت تیمی که در جام باشگاه های آسیا از پس ضعیف ترین رقیبش، آن هم در تهران برنیامد امید دارید؟ آقای دائی قبول کنید اینکاره نیستید. قبول کنید هر مربی دیگری جای شما بود و همین نتایج را با پرسپولیس می گرفت تا اینجای فصل چهار بار اخراج شده بود. چند بار دیگر باید حیا کن و رها کن را بشنوید و خودتان را به نشنیدن بزنید؟ علی پروین چند سال پیش بعد از اینکه چند بار همین شعارها را شنید و در بازی با فکر کنم ذوب آهن در تهران ، هواداران  پوست میوه و بطری پرتاب کردند که چندتایش هم به سر و صورتش اصابت کرد ، گذاشت و رفت. اما شما را مشت لیدر باشگاه هم به فکر فرو نبرد! پرسپولیس در لیگ پنجم  و سال 84-85 هم در پایان فصل ده باخت داشت ، بالا غیرتا این یکی رکورد را نشکنید! هرچه رکورد بد و خجالت آور داشتیم امسال و با هدایت شما شکست. 5 شکست پی در پی . سه شکست پر گل در یک ماه مقابل سپاهان و صبا در تهران و پیکان در قزوین. دو بار شکست در مقابل استقلال در یک فصل. اخراج چند بازیکن بزرگ و محبوب از پرسپولیس. رکورد کمترین تماشاگر در بازیهای خانگی. دو دستگی لیدرها در اغلب بازیهای فصل...باز هم بشمرم؟ راستی شنیده ام لیدرهای مخالف خودتان را هم کنار گذاشته اید و چند لیدر موافق را جایگزین کرده اید. این یکی دیگر واقعا نوبر است. می ترسم روزی برسد که با همکاری همین لیدرها از ورود هواداران منتقد به ورزشگاه ها هم جلوگیری کنید.آقای دائی 6 بازی تا پایان فصل داریم که دوتایش در اصفهان و مقابل سپاهان و ذوب آهن است که مطمئنا چیزی جز شکست برای ما نخواهد داشت. بروید تا همین ده باخت در کارنامه تان بماند و 12 نشود. آقای دائی! همین امروز با یک خداحافظی ما طرفداران پرسپولیس را خوشحال کنید.

می گویند در زمان قدیم و در روستائی، مردی شبانه به گورستان می رفت و کفن اموات تازه درگذشته را می دزدید و می فروخت و از همین راه امرار معاش می کرد. مرد کفن دزد پیش از مرگش به پسرش وصیت می کند که پسر جان! کاری کن مردم بعد از مرگ من برایم رحمت و امرزش طلب کنند ، نه لعنت و نفرین. خلاصه مرد کفن دزد می میرد  و پسرش بعد از کلی فکر کردن به این نتیجه می رسد که همان کار پدرش را انجام بدهد. اما بعد از دزدیدن کفن ، یک عدد چوب هم در ماتحت میت نگون بخت فرو کند! این کار را انجام می دهد و اهالی روستا بعد از دیدن جنازه عریان امواتشان و مشاهده چوب در ماتحت آنها با خودشان می گویند ، خدا کفن دزد قبلی را رحمت کند! او فقط کفن می دزدید و کاری به جای دیگری نداشت!!! حالا حکایت ما طرفداران پرسپولیس است و آقای دائی! به خدا به شخصه راضی ام افشین پیروانی جایگزین علی دائی بشود. لااقل او هیچ وقت طلبکارانه حرف نمی زد و شکستها را گردن می گرفت. آقای دائی این چوب را بیشتر از این فرو نکنید. همین امروز با یک خداحافظی ما طرفداران پرسپولیس را خوشحال کنید.

راستی چند تا سوال!چرا امیر حسین فشگنچی ، بهترین بازیکن پرسپولیس را که استقلالیها مثل چی! ازش می ترسیدند ،بیرون کشیدید؟ محمد نوری را هم که تعویض کردید. قرار بود چه کسی برای وحید هاشمیان سانتر کند؟ غلامرضا رضائی که ارتفاع سانترهایش به یک متر هم نمیرسد؟ بادامکی که تا دقیقه سی بهترین بازی عمرش را انجام می داد، چرا نگهان رسما تعطیل شد و بدتر از آن تعویض نشد؟ هادی نوروزی که تمام استپهایش برای استقلالیها بود چرا تعویض نشد و تا آخر بازی روی اعصاب هواداران اسکی کرد؟ آقای دائی لطف کنید و بگوئید برنامه تیممان به جز اوتهای بلند سپهر حیدری و تلاش مذبوحانه غلامرضا رضائی برای پنالتی گرفتن چه بود؟ چرا فقط دو تعویض آقای دائی؟ به جان مادرم هر تیمی می تواند سه تعویض در هر بازی رسمی انجام دهد. چرا تیم برنده هرسه تعویض خودش را قبل از دومین تعویض تیم بازنده یعنی تیم ما انجام می دهد؟ آقای دائی خداوکیلی دستیاران شما کمکی ، پیشنهادی هم به شما می کنند؟ اصلا چیزی بلدند یا اگر بلدند جرات ابرازش را دارند؟ این کادری که شما به عنوان دستیار برای خودتان انتخاب کرده اید روی هم اندازه مجید صالح در ذوب آهن کارآیی ندارند. خودتان و ما را بیش از این گول نزنید. همین امروز با یک خداحافظی ما طرفداران پرسپولیس را خوشحال کنید.

کمی هم برای اقای حبیب کاشانی حرف بزنم و خلاص! اقای کاشانی عزیز، همان روزی که شما کرانچار را برکنار کردید و علی دائی را جایگزین او کردید ، عیار شما مشخص شد. واقعا کدام آدم عاقلی این کار می کند؟ حتما خبر دارید که کرانچار الان کجاست آقای کاشانی ! اینکه علی دائی با این شرط که با رفتن شما ( چون سرپرست به اصطلاح موقت و 3 ماهه پرسپولیس  بودید) جایگاهش را در پرسپولیس از دست ندهد و شما هم به او قول دادید که حتی با رفتن شما هم چیزی برای او عوض نمی شود ، دلیل نمی شود که با او رودربایستی کنید و او را بابت این نتایج مواخذه نکنید. نمی دانم چرا تا حرف برکناری علی دائی می شود ، صحبت از حفظ شان و جایگاه او می شود؟ پس شان و جایگاه پرسپولیس چه می شود آقای کاشانی؟ البته اگر شان و جایگاهی هم برای تیمی که روزی ارتش سرخ بود مانده باشد!  به وظیفه خودتان عمل کنید آقای مدیر عامل یا چه می دانم آقای سرپرست موقت! ما که آن فیلم هندی شما و بازیکنان را که به منزل علی دائی رفتید تا او را برای برگشتن راضی کنید فراموش کرده ایم. شما هم فراموشش کنید.  و گرنه مجبورم از شما هم بخواهم مثل علی دائی همین امروز با یک خداحافظی ما طرفداران پرسپولیس را خوشحال کنید.

/ 8 نظر / 27 بازدید
فرهاد

بی خیال بابا...تقصیر دایی نیست که استقلاله که ....راستی سال نو مبارک...پرسپولیس خوب بازی کرد...یه ذره کم شانسی

غزل پست مدرن و...

90 روز است که هر روز عصر وبلاگ جدید «غزل پست مدرن» به روز است و منتظر شما... وبلاگ «سید مهدی موسوی» که پس از هشت سال، فیلـ- تر شده بود در آدرس جدید هر روز با شعر، لینک، مقاله، مطالب اجتماعی، خبر، نقد و... به روز می شود شما نیز به خوانندگان هرروزه ی این وبلاگ بپیوندید آدرس پیج «سید مهدی موسوی» در فیس بوک (که توسط دوستان او و ادمین های محترم اداره و روزی چندبار به روز می شود): http://www.facebook.com/mehdi.mousavii

ساناز

"سلام این لینک پرسشنامه آنلاینی در مورد امنیت فرهنگی است. ممنون می شم اگه آن را تکمیل و ارسال کنید. http://fws.ut.ac.ir/rtl/winquestion.aspx?path=http://bakhshaei.com/mo3/default2.html "

نوید

یک بار خرید کنید پشیمان نخواهید شد کارت شارژ خود را از edisharj.irخریداری کنید[هورا]